Vrijdag 16 juni, ging in sporthal Cleijn Duin het dak eraf met het optreden van het Jostiband orkest en zanger Marco den Hollander. Al vroeg in de avond stroomde de zaal vol met het publiek. Mensen met of zonder beperking. Bezoekers in de rolstoel kregen om alles goed te overzien, een mooi plekje vooraan, bij het podium.
De voorzitter van Sien (belangenvereniging Katwijk e.o. voor mensen met een beperking) Gijs de Vreugd heette iedereen van harte welkom.
De orkestleden musiceerden ondanks hun beperking professioneel met vol enthousiasme en wekten verwondering en bewondering bij het publiek. Bij het optreden van Marco den Hollander gingen in de zaal alle remmen los , vond men, met of zonder beperking, elkaar in het meezingen, klappen en polonaise lopen.
Kortom, het Sien-bestuur kijkt tevreden terug op een bijzondere avond met bijzondere mensen. Enthousiast, ontroerend, soms emotievol maar bovenal talentvol en feestelijk !