Afgelopen weekend stonden de finaledagen van de DBBR op het programma in Leiden, daaraan deden de nodige Katwijkse teams mee vanuit De Katwijkse Dartvereniging.
Team Ananas wat uitkomt in de 4e klasse wist zich in de reguliere competitie al tot kampioen te kronen maar mochten nu gaan voor het algehele kampioenschap van de 4e klasse in een tweeluik trokken de Ananassen aan het langste eind en mogen nu in Augustus naar de landelijke finaledagen toe.
Zondag stond voor Team Ananas ook nog de bekerronde op het programma in de halve finale wonnen de Ananassen met 4-2 en met dezelfde cijfers werd de finale gewonnen van Luigis1 uit Voorhout. Een knappe prestatie van dit nieuwe dartteam.
Ook voor De Kattukse Dartvogels en KDV1 was het zaterdag groot feest, beide teams uitkomend in de 1e klasse en eindigend op een 2e plaats in de competitie gingen de strijd aan met Team van der Geest uit Noordwijk voor twee Eredivisie plekken. Beide Katwijkse teams wisten het uiteindelijk te redden en maken volgend seizoen promotie naar de hoogste afdeling van de dartcompetitie. Met de promotie van beide teams zullen er volgend seizoen maar liefst 3 dartteams uit De Katwijkse Dartvereniging actief zijn op het hoogste niveau. Downstairs 1 is al jaren een gevestigde naam in de Eredivisie.
Met de promotie van De Kattukse Dartvogels en KDV1 zal het voor het eerst in de geschiedenis van de DBBR 3 teams vanuit één locatie actief zijn.